GGirls – odcinek drugi.


https://images.genius.com/e73900f23f8cb84f0b9e848ecdba390b.1000x1000x1.jpg

Po wpadającym w ucho Call the Police nadszedł czas na kolejny singiel, Milk &Honey. Drugi singiel miał swoją premierę w marcu 2017. Jest on troszkę inny, aniżeli znany już nam debiutancki utwór od ekipy Global Records, jednak wciąż utrzymany w klimacie rumuńskiego popu.

Tym razem mamy możliwość zobaczyć współczesną awangardę wizerunkową o bardziej stonowanym wymiarze. Jest tu dużo lekkości, jasnych pastelowych kolorów. Wszystko to jest wynikiem pracy z  Khaledem Mokharem, który jak się dziś dowiedziałam jest odpowiedzialny za część najciekawszych wideo-realizacji związanych z utworami Inny, czy Antonii.

Co one teraz robią? Kim one są?

Inna – Artystka koncertuje i pracuje nad nowym materiałem. Była też jurorem w rumuńskiej wersji The Voice dla dzieci :) Poza tym, a co w sumie najważniejsze, od momentu pojawienia się poprzedniego wpisu  o GGilrls mogliśmy usłyszeć wyróżniające się, lekko egzotyczne Gimme Gimme.

Antonia – tańczy/-ła w Tańcu z Gwiazdami, czyli aktywna mama wraca do formy :)

Lori C – działa i szuka swojego miejsca w przestrzeni – Nadal kibicuję jej młodej sile!

Lariss (zastąpiła Alexandrę Stan) – buntownicza Rumunka, do której nadal nie mogę się przekonać i traktuję z przymrużeniem oka. Według mnie jeszcze sporo pracy przed nią, ale… może coś z niej będzie – Oceńcie sami.

P.s.

Dla niewtajemniczonych dodam też, że GGirls nie jest pierwszym żeńskim projektem wytwórni. Wcześniej także mieliśmy możliwość poznać dziewczyny w trochę innym, mniej klubowym repertuarze. Ciekawych zachęcam to zapoznania się, np. z Fie Ce-o Fi. Osobiście jestem zwolenniczką takich nietypowych projektów. Dzięki nim można zaobserwować siłę współpracujących ze sobą artystów reprezentowanych przez Global Records.

Reklamy

2 myśli na temat “GGirls – odcinek drugi.

Dodaj własny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

Blog na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: