GGirls – odcinek drugi.


https://images.genius.com/e73900f23f8cb84f0b9e848ecdba390b.1000x1000x1.jpg

Po wpadającym w ucho Call the Police nadszedł czas na kolejny singiel, Milk &Honey. Drugi singiel miał swoją premierę w marcu 2017. Jest on troszkę inny, aniżeli znany już nam debiutancki utwór od ekipy Global Records, jednak wciąż utrzymany w klimacie rumuńskiego popu.

Tym razem mamy możliwość zobaczyć współczesną awangardę wizerunkową o bardziej stonowanym wymiarze. Jest tu dużo lekkości, jasnych pastelowych kolorów. Wszystko to jest wynikiem pracy z  Khaledem Mokharem, który jak się dziś dowiedziałam jest odpowiedzialny za część najciekawszych wideo-realizacji związanych z utworami Inny, czy Antonii.

Co one teraz robią? Kim one są?

Inna – Artystka koncertuje i pracuje nad nowym materiałem. Była też jurorem w rumuńskiej wersji The Voice dla dzieci :) Poza tym, a co w sumie najważniejsze, od momentu pojawienia się poprzedniego wpisu  o GGilrls mogliśmy usłyszeć wyróżniające się, lekko egzotyczne Gimme Gimme.

Antonia – tańczy/-ła w Tańcu z Gwiazdami, czyli aktywna mama wraca do formy :)

Lori C – działa i szuka swojego miejsca w przestrzeni – Nadal kibicuję jej młodej sile!

Lariss (zastąpiła Alexandrę Stan) – buntownicza Rumunka, do której nadal nie mogę się przekonać i traktuję z przymrużeniem oka. Według mnie jeszcze sporo pracy przed nią, ale… czas pokaże.

P.s.

Dla niewtajemniczonych dodam też, że GGirls nie jest pierwszym żeńskim projektem wytwórni. Wcześniej także mieliśmy możliwość poznać dziewczyny w trochę innym, mniej klubowym repertuarze. Ciekawych zachęcam to zapoznania się, np. z Fie Ce-o Fi. Osobiście jestem zwolenniczką takich nietypowych projektów. Dzięki nim można zaobserwować siłę współpracujących ze sobą artystów reprezentowanych przez Global Records.

Reklamy

2 Comments Add yours

 1. Nie wiedziałam, że mają drugi singiel. Czas posłuchać :)

  Polubienie

  1. kulturalnyswiatm pisze:

   :)

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s