Idziemy na wybory?


WP_20141021_031W związku z tym, iż za moment zacznie się cisza wyborcza proszę wszystkich, zdecydowanych mniej lub bardziej idźcie głosować, zgodnie z własnymi przekonaniami.

To nie chodzi, aby coś tam skreślić, jak to zwykle robimy w innych wyborach. Te wybory, 16 listopada są bardzo ważne dla nas obywateli, ponieważ najbardziej dotyczą naszej codzienności, mają wpływ na jakość życia.

Dlatego też posprawdzajcie, gdzie trzeba, w lokalnej prasie, na specjalnych portalach, kto was może reprezentować na poziomie gmin i powiatów oraz w sejmikach wojewódzkich. Tym bardziej, iż od tego roku na poziomie gminy jest szansa na wybranie KANDYDATA, NIE PARTII.

Wykorzystajcie to prawo, nie mówcie, że nie idziecie, bo nic się nie zmieni, że ktoś obiecuje, a potem nie dotrzymuje słowa. Jeżeli się zawiedliście na jednym, wyciągnijcie wnioski z poprzednich decyzji – dajcie szansę kolejnym, Wam bliższym.

Bo na poziomie lokalnym najważniejszy jest obywatel, który głosując udowadnia, jak ważna dla niego jest jego MAŁA OJCZYZNA.

Zróbmy to wszyscy, dla dobra, a na pewno polepszenia przyszłości, jak nie swojej to swoich dzieci i wnuków. Nie po to nasi przodkowie przelewali krew, abyśmy teraz mieli to gdzieś, myśląc i mówiąc, „To nic nie zmieni.” Jeżeli tak będziemy myśleć to w przyszłości proszę tych Państwa o pretensje do siebie, a nie do reszty, bo gdzie byliście, kiedy podejmowano decyzje.

Walczcie o lepszą perspektywę jutra  OBYWATELSKĄ POWINNOŚCIĄ! Bądźcie świadomymi wyborcami.

M.

P.s. Mahalo, dla tych, co udadzą się w niedzielę do urn.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: