5 blogów, które mnie zaciekawiają


WP_20140712_0012014071214415020140712144521[1]Jak wiecie w blogosferze jest ważna nie tylko istota znaczeniowa samego ‚ja’ tego egoistycznego, ale także tego, co dostaje się od społeczeństwa.

W sierpniu na blogu pojawił się wpis 10 blogerów, którzy wpływają na to, co robię. Wtedy także postanowiłam, że czasami będę polecała co ciekawsze blogi. 

Tym razem postanowiłam polecić Wam pięć stron. To nie jest koniec, ale zawsze lepiej mieć coś na zapas, a na pewno na kolejny post. W ostatnim czasie moją uwagę przykuło pięć stron, pięciu różnych blogerów. A oto moja lista:

#Lepiej Wiem Jego autor to super gość, a dodatkowo pochodzi z Wielkopolski, co dla mnie zawsze jest na plus w naszej blogosferze. Uwielbiam jego teksty, bo w tej całej, coraz częściej obrazkowej blogosferze stara się utrzymać jakość prezentowanych treści. Nie rozpływa się, robi swoje i wychodzi mu to coraz lepiej. W tym wszystkim pokazuje mi, jak być lepszym blogerem.

# Psychoworld – Tajemnicza koleżanka, młodsza ode mnie, która dość bezpośrednio opisuje otaczający ją świat. Pisze wprost. Nie owija w bawełnę. Jest odważna.

#Pan od muzyki Zwróciłam na niego uwagę, przy okazji projektu Muzyka z Polski, Muszkietera, o którym wspominałam przy poprzednim wpisie. Jest to osoba o bardzo wyrafinowanym guście muzycznym. Dziecko Techno i EDM-ów, jak jak może się bardzo wiele nauczyć o małoznanych w Polsce muzyków. Reprezentuje on pewną niszę, a ponad to posiada pewną konkretną wiedzę na tematy muzyczne. Jest zawodowcem. Muszę również przyznać, że to, iż na blogu pojawił się zamknięty cykl Muzyczna Piątka jest pośrednio jego zasługą, gdyż on mnie do tego zainspirował.

#Po prostu Bartosz Męski raj w blogosferze. Poznałam jego blog, jak skomentował jeden z moich wpisów. Sam siebie określa, jako: „ekscentrycznego lecz pozytywnego grafika o wielu zainteresowaniach. Po prostu.” Jest to dość specyficzny blog, i zapewne dlatego tak szybko pnie się w górę wśród czytelników. Jest pewny siebie, zna swoją wartość. Wie, co chce osiągnąć. (Aktualizacja lipiec 2015 – zamiast tekstów na nowym odświeżonym blogu są podcasty – innowacyjnie!)

# Tygiel myśli Dość nietypowy blog prowadzony przez dorosłą kobietę, która udowadnia, że wiek nie nikogo nie ogranicza, a tym bardziej w blogosferze. W tym wszystkim, porównując ją na przykład z moimi rodzicami, podziwiam jej otwartość na świat Internetu oraz wszelkie próby pokazania, że to nie jest tylko miejsce dla młodych osób, szukających siebie lub prezentujących swoje działania poprzez blogowanie. Każdy nawet najmniejszy post pojawiający się na tym blogu ma jakieś znaczenie. Czasami trochę niezdarnie, ale zawsze wyjątkowo, bo przecież uczymy się przez całe życie. Poza tym ta kobieta nie przestaje zaskakiwać.

_______________________________________________________________________________________

Na zakończenie zostawiam Was z bardzo ciekawym filmikiem komentującym naszą ogromną blogosferę.

Reklamy

4 thoughts on “5 blogów, które mnie zaciekawiają

Add yours

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: