Z wizytą w Alchemia Dance Studio


WP_20140914_010

W minioną niedzielę w Alchemia Dance Studio odbywał się dzień otwarty. Powiedziałam sobie, dlaczego nie, tym bardziej, iż zawsze chciałam spróbować tańca orientalnego. W tym celu udałam się na zajęcia do Marii.

Fascynacja orientem w muzyce towarzyszyła mi od kiedy po raz pierwszy usłyszałam „Simarik” Tarkana, który jest jedną z gwiazd na tureckiej scenie muzycznej. Później dołączyła do tego grona Shakira i została tam na długo.

Najbardziej klasyczny utwór to Ojos Asi, ale „Hips Don’t Lie”, czy „Beautiful Liar” również doskonale eksportują orient w kręgi muzyki popularnej.

Poza tym zajęcia Belly Dance w ostatnim czasie częściej określane są mianem Shakira Dance, gdyż ta artystka nadała im nowe znaczenie. Nigdy nie trenowałam tańca na serio. Zawsze były to ruchy na wyczucie podejrzane w teledyskach. Ale jak mawiają trening czyni mistrza, tak więc nawet, jeżeli na początku będzie gorzej to z czasem będzie można odczuć efekty nie tylko wizualne, ale również we wnętrzu.

Belly Dance to nie tylko piękne tancerki. Powinny zapisać się na niego także kobiety, które chciałyby odkryć swoje atuty na nowo. Nabrać pewności siebie.

Zajęcia z Marii, która ma profesjonalne podejście i pasję do tego, co robi odbywać się będą w czwartki od 19:30 do 20:30 w szkole przy ulicy Kaliskiej.

_____________________________________

Alchemia to nie tylko taniec brzucha, ale również balet i minizumba dla dzieci. Na trochę starszych czekają zajęcia z Hip Hopu czy Break-Dance. Dorośli też znajdą w ofercie szkoły coś dla siebie. Po szczegóły i informacje zapraszam na stronę http://www.alchemiadance.pl/.


Bonus od M :)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: