Wrześniowa refleksja blogera


WP_20140905_004c

Po pierwsze chciałabym Wam wszystkim podziękować za dotychczasowe wsparcie i obiecać poprawę jakości postów. Jeżeli macie jakieś uwagi i zastrzeżenia. Po prostu wpiszcie je w komentarzach.

Jest to 93 wpis na blogu, więc uzbierało się tego trochę. Po drugie ‚Akcja 11’ – od jakiegoś liczę miesięczną  ilość publikowanych wpisów na blogu. Zauważyłam,że na kalendarzu nie są odnotowywane, dlatego też w tym miesiącu należy dodać na pewno dwie (Wrzesińską Metanarracje, z której zdjęcia możecie tu podziwiać, ale także krótkiej foto-video relacji z warsztatów teatralnych).

Inna kwestia to liczymy wywiady, jeżeli z październikowymi uda mi się osiągnąć wynik 12 to post podsumowujący w stylu 10 tekstów na blogu wartych uwagi pojawi się na pewno. W kontekście wywiadów ogłaszam, iż wywiad z Kiddem nie zostanie przetłumaczony, no chyba,że mnie przekonacie. Na odpowiedź Very czekam, ale jeszcze kilka niespodzianek jest zaplanowanych.

Jesienią zacznie się też pojawiać raz na dwa tygodnie „Śniadaniówka”, czyli ciekawe linki do blogów, konkretnych tekstów z prasy polskiej i zagranicznej, które postaram się, aby były jak najbardziej o charakterze muzyczno-kulturowym.

#kulturalnyswiatm – oficjalny hashtag do wszystkich działań blogowych, ale nie tylko. Udostępniacie posty? Oznaczajcie je:)

Planowane posty lub ich tematyka:

  • Szkocja. Jak mogliście zauważyć na fanpage co jakiś czas książka o Szkocji, a właściwie album ze zdjęciami. – otrzymałam go w nagrodę,  w ramach konkursu na komentarz od bardzo ciekawej osoby, o której chciałabym napisać w osobnym poście.
  • Planowany jest projekt z dwoma innymi blogerami dotyczący bardzo specyficznego okresu, który można określić kategorią #gimbynieznaja , ale poznają. Będzie miał on także charakter międzynarodowy, gdyż nawiązałam kontakt z współczesnym twórcą, który jest tak jakby kontynuatorem tamtego czasu.
  • Konkurs z okazji roczku bloga. (resztę informacji objawię za około dwa tygodnie).
  • Plus  Dorwałam prequel „Homeland”, z którego wrażeniami też zamierzam się z Wami dzielić.
  • Liczę również, iż przybliżę Wam też wreszcie tematykę Amerykańskiego snu w serialach, ale zobaczymy.

organics

Na koniec pytania:

1. O co chodzi z Google Analytics ?

2. Czy chcielibyście newsletter?

_________________

P.s. Na blogową imprezę w Gdańsku się nie wybieram, nie czuję się na siłach by rywalizować z najlepszymi; nie zarejestrowałam się.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑