6 piosenek Nicole Scherzinger wartych zapamiętania


https://i2.wp.com/images2.fanpop.com/image/photos/13600000/Nicole-nicole-scherzinger-13686293-1024-768.jpg

Próbując zebrać dziś w nocy trochę energii zadecydowałam,że w kilku teledyskach zaprezentuje to co podobało mi się z solowego repertuaru Nicole Scherzinger. Ostatni taki post poczyniłam pod koniec czerwca i dotyczył on najlepszych kolaboracji Seana Paula.

Nie umieszczę tu jednak wersji akustycznych, gdyż poświęcę im oddzielny post. Zapraszam do słuchania i oglądania, gdyż ten ranking wynika nie tylko z tego,że podobają mi się konkretne piosenki, ale równineż z powodu dobrze zrealizowanych teledysków, które tylko potwierdzają nieprzeciętność Nicole.

Z góry uprzedzam również, iż celowo w zestawieniu nie znalazł się singiel Your Love. Uznałam, iż w przeszłości powstwały lepsze rzeczy. A poza tym nie chcę jej skreślać artystki ze względu na jeden singiel.

Popularne wokalistki należy mierzyć miarą całej istniejącej już dysko-, singlografii. Nie ma jednego przepisu na utwór. Jest tylko twórczość przekombinowana lub niedokończona. Generalnie popowo dobra przemieszana z tym, co jest w danym momencie na topie.

P.s. Do stworzenia zestawienia zainspirował mnie kolejny utwór promujący najnowszą płytę Nicole, który przekonał mnie do siebie po kilku odsłuchaniach.

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑