Podążając za swoim snem


DSC02648

Wtrącając empiryczno-kulturową tematykę na blogu zdecydowałam się na zadanie pytania sobie i każdemu z osobna. Jaki jest mój Amerykański Sen?

Amerykańska wersja:

Moja:

-zostanie absolwentem wyższej uczelni z przyzwoitym wynikiem. ( Edukacja na pierwszym miejscu, choć aktualnie jest to jedna z ostatnich rzeczy, którymi naprawdę chciałabym się zajmować, ale tak zostaliśmy zaprogramowani na skutek zachodzących zmian społecznych)

-przyzwoita praca, taka, którą dala by mi stabilizacje na najbliższych kilka lat (Dobrze by było, jakby łączyła się chociaż w 20% z moimi zainteresowaniami, a jeszcze lepiej z wykształceniem. P.s. Blogowania nie porzucę, bo to mój żywioł)

-przyjaciele (Abym miała z kim podróżować po Europie i świecie, poznawać nowych ludzi, a przede wszystkim poszukiwać naturalnego piękna w realnym świecie).

-własna rodzina (czasami myślę sobie, iż ta refleksja powinna się znaleźć na pierwszym miejscu, ale realia są zupełnie inne. Mimo to chciałabym wziąć ślub w ciągu najbliższych 4 lat, normalny, bez hałasu i tłumów + dziecko z odpowiedzialnym mężczyzną, który będzie mi pomagał w schodzeniu na ziemie, lub uczył mnie spoglądania na życie ze zdecydowanie innej perspektywy niż moja)

…Wiem, życie potrafi być zmienne jak pogoda… Jaki jest Twój sen? (odpowiedz sobie sam).

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

Blog na WordPress.com.

Up ↑

%d blogerów lubi to: